• EduPage: Az iskola Ă©s a szĂĽlĹ‘k közötti kommunikáciĂł

Az EduPage iskolánk hivatalos kommunikációs felülete. Elsősorban az iskola és a szülők közötti kommunikációt támogatja. Azonban szükséghelyzetben az EduPage felülettel a távoktatás is problémamentesen lehetségessé válik.

Az EduPage az App Store vagy a Google Play alkalmazásokban költségmentesen letölthető. Az EduPage használatához egy aktuális E-Mail címet kell az iskolának megadnia. Ezután egy E-Mailt fog kapni, amely a hozzáféréshez szükséges minden adatot tartalmazni fog. Ezután egy szabadon választott jelszóval be tud jelentkezni az EduPage alkalmazásba. A bejelentkezéshez szükséges adatokat az okostelefon vagy a táblagép elmenti és ezek után bárhol, bármikor lehet at EduPage-et használni.

A sokféle használati lehetőség közül az üzenet funkciót használják a legtöbben. Ott találják meg azokat az üzeneteket, melyeket az igazgató, az osztályfőnök vagy bármelyik tanár küld Önöknek. Ha gyermeke valamilyen okból hiányozna, ez úton kell a hiányzás okát az iskolával közölni. Ha az osztályfőnöknek szeretne üzenetet küldeni akkor a piros (+) segítségével tudja ezt megtenni.

Az App felületén, a menüpontok alatt (3 vonal a balfelső sarokban) a “beállítások”-nál tudja a jelszót változtatni, illetve a nyelvet beállítani. Ugyanezen menüpont alatt lehetséges a Push-up közlemények beállítása.

Az EduPage a számítógépen is használható. Ebben az esetben az iskola honlapján keresztül tud bejelentkezni az iskola logója felett a bal oldalon található gomb segítségével.

EduPage Hotline: edupage@vs-pfarrplatz-baden.ac.at

Noch keine Daten zum Anzeigen